Výkup firem

 

Vykupujeme společnosti s historií

Nabízíme vstřícné a rychle jednání.
Převezmeme vaši předluženou společnost. Zajistíme zrušení nebo prodej Vaší společnosti.
Nabídneme řešení v situaci s dědictvím zadlužené firmy.

Odkup s.r.o. a převzetí společnosti s.r.o. je naší službou pro podnikatele, kteří chtějí vyřešit problémy s předluženou nebo již nepotřebnou společností. Převezmeme vaši společnost i v likvidaci. Ošetření trestněprávních i civilněprávních rizik je samozřejmostí. Zákon o obchodních korporacích přichází od 1.1.2014 se zvýšenou odpovědností jednatele společnosti. Proto pozor na nabídky na odkup společností a “poradenství” od anonymních a často neodborných poskytovatelů.

Spol. Abacanta s.r.o. je tým specialistů na obchodní právo a vždy poskytujeme služby přímo na míru. Úspěšně realizujeme jednoduché i velmi obtížné případy. Přeneste tyto starosti na nás. Vy se můžete plně soustředit na rozvoj svého dalšího podnikání. Chcete-li se vyhnout časově i finančně nákladnému procesu likvidace firmy a společnosti s.r.o., zajistíme odkup Vaší obchodní společnosti. My pak již provedeme revitalizaci, restrukturalizaci či likvidaci ve vlastní režii. Nebo díky dlouhodobé a prověřené spolupráci s  investory, můžeme také zajistit vhodného zájemce o Vaši společnost. V případě zájmu nás kontaktujte a bezplatně zkonzultujeme Vaše potřeby a jejich nejlepší možné řešení.Nabídněte nám Vaši společnost, cenu služeb Vám rádi sdělíme při první konzultaci. Při převodu je poskytnut ekonomický a právní full servis. Konzultace ZDARMA.

Vlastníte společnost, kterou již nepotřebujete a rádi by jste ji prodali? Společnost je bez závazků, s registrací k DPH a bezproblémovou historií? V takovém případě nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zašleme nabídku na odkup společnosti.

Výkup společností s registrací k DPH.

Máme zájem o společnosti: odkupujeme společnosti s registrací k DPH, kdy společnost má jasnou, bezproblémovou historií a k dispozici jsou veškeré účetní doklady, společnost je bez závazků a povinností vůči třetím osobám.
Požadavky: potvrzení o bezdlužnosti ze strany finančního úřadu, zdravotní pojišťovny a správy sociálního zabezpečení prohlášení o bezdlužnosti, kompletní účetnictví k dispozici. Cenové podmínky jsou individuální, neváhejte se na nás obrátit se svým požadavkem, každému předložíme na základě analýzy konkrétní nabídku.
Co můžeme nabídnout prodávajícímu: budeme inzerovat Vaši společnost nebo ji odkoupíme za nejlepší cenu přímo my. Oslovíme potencionální zájemce z řad našich klientů a investorů. Poskytneme Vám ekonomický a právní servis při prodeji společnosti.

Řešení nástupnictví

Řešení situace  při úmrtí jediného jednatele.
Máte problém s nástupnictví ve vaší společnosti? Pomůžeme vám najít řešení.