Prodej ready made

Prodej Ready made společností jen za 15.900 Kč nebo společnosti registrované k DPH od 69.000 Kč.

Ready Made společnosti u nás pořídíte vždy na klíč bez jakýchkoli dalších poplatků.

Prodej ready made společností – proč je to pro firmy a podnikatele výhodné a rychlé?

Co je ready made společnost?

Ready made společnosti – ready made s.r.o. jsou již existující společnosti zapsané v obchodním rejstříku, se 100% splaceným základním kapitálem, které byly založeny za účelem prodeje klientovi.

Prodej ready made společností je výhodný v tom, ready made společnost na prodej nikdy nevyvíjela žádnou činnost a nemá tak žádné závazky ani pohledávky.

Koupě a prodej ready made společnosti je nejrychlejší způsob, jak začít podnikat, aniž by bylo nutné splácet základní kapitál a ztrácet čas vyřizováním formalit na úřadech.

Ready made společnosti se tedy vyplatí!

Proč zvolit naší firmu sro4you:

Prodej Ready made společností za 15.900 Kč je opravdu výhodné!

Porovnejte si ceny a služby u konkurence a zjistíte, že se na nás můžete spolehnout.

Cena je konečná a není podmíněna dalším využití služeb (Platba za převod obchodního podílu společnosti je od DPH osvobozena, cena je tedy konečná).

Prodej ready společností od nás vždy se splaceným základním kapitálem 200.000 Kč. Za společnost můžete okamžitě jednat, nabízíme vám ready made s.r.o. ihned bez čekání.

Naše Ready made společnosti s.r.o. nevykonávaly žádnou činnost, nemají žádné závazky ani pohledávky, toto je smluvně deklarováno při prodeji.

Cena u prodeje Ready made společností u nás zahrnuje:

Převod 100% obchodního podílu ready made společnosti.

Vyřízení všech 80ti volných živností pro ready made společnost.

Veškerou administrativu a připravu smluv Certifikát se zárukou bezdlužnosti reday made společností na prodej.

Plně splacený základní kapitál 200.000 Kč

Zastupování před Městským soudem

Ověření podpisů a listin u ready made společnosti.

Změna sídla na jinou adresu v Praze

Návrh na zápis změn do OR včetně kolků.

Doplňkové služby pro prodej ready made společností:

Změna společenské smlouvy (změna názvu společnosti, sídla mimo Prahu, více jednatelů, rozdělení obchodního podílu, vázaná živnost) včetně kolků 5000 kč bez DPH.

Vázaná nebo řemeslná živnost včetně poplatků 2000 kč bez DPH.

Koncese včetně poplatku 5000 Kč bez DPH.

Prodej ready made společností – jak objednat?

1.Po zaslání objednávkového formuláře se s Vámi telefonicky spojí pracovník naší společnosti a domluví s Vámi termín schůzky u spolupracujícího NOTÁŘE, zde se provádí platba za naše služby v hotovosti oproti předání dokladů a majetku společnosti (účetně).

2.V závislosti na Vámi požadovaných změnách ve společnosti, bude jednání u notáře probíhat dvojím způsobem:provedení Valné hromady bez notářského zápisu (mění se pouze jednatel a společník, sídlo zůstává v Praze a název se nemění, zákazník nepožaduje živnosti nad rámec volných živností), dále ověření podpisů nabyvatele společnosti na příslušných dokumentech (návrh do OR, smlouva o převodu, prohlášení zástupců orgánů společnosti)sepsání notářského zápisu – je potřebný u podstatných změn ve společnosti, typicky se jedná o změnu názvu společnosti, jejího sídla mimo Prahu, rozdělení obchodního podílu pro více společníků, změna předmětu podnikání – přidání živností nad rámec volných živností; a ověření podpisů nabyvatele společnosti na příslušných dokumentech (návrh do OR, smlouva o převodu, prohlášení zástupců orgánů společnosti.

3.Podání návrhu do OR pracovníkem naší společnosti.

4.Po cca 5 až 8 pracovních dnech budete námi upozorněn na skutečnost, že Vámi požadované změny byly již zaneseny do obchodního rejstříku a Vy si můžete vyzvednout nový výpis z OR.

Prodej ready made společností – jaké potřebujete dokumenty?

Výpis z rejstříku trestů z ČR – ten vám vydají na počkání v každé pobočce Czech Point – Česká poštaPlatný doklad totožnosti – občanský průkaz, cestovní pas.