Poskytnutí sídla

 

Sídlo v Liberci

Poskytneme Vám v Liberci adresu pro Vaší společnost, kterou si zapíšete do obchodního rejstříku, a veškerou korespondenci a zásilky, které Vám na adresu virtuálního sídla dorazí, Vám přepošleme nebo si ji můžete vyzvednout.

Vydání souhlasu s umístěním sídla s ověřeným podpisem vlastníka nemovitosti. Výpis z katastru nemovitostí.

Smlouva o poskytnutí sídla.Označení štítkem společnosti dle živnostenského zákona. Označení poštovní schránky štítkem společnosti. Servis pošty vč. přeposílání a upozornění na přijatou poštu emailem nebo vlastní schránkou.

Sídla v Praze 1 a 2

Poskytnutí sídla pro firmy – na Praze 1 a Praze 2

Poskytujeme sídla pro firmy na klíč. Nabízíme zařízené kanceláře v centru Prahy pro Vaše obchodní schůzky a firemní jednání. Ušetříte peníze za pronájem kanceláře, můžete podnikat klidně z domova. V Praze 1 a 8 jsou nejméně časté kontroly Finančního úřadu a to jednou za 138 let. Veškeré listiny připravíme a vyřídíme bez nutnosti osobní návštěvy.

Sídlo firmy Praha 1

Adresa: Rybná 716/24, 110 00 Praha 1. Velmi prestižní adresa – Staré Město. Cena sídla firmy za 4.341 Kč ročně.

V rámci poskytnutí sídla Vám zajistíme přebírání a přeposílání pošty a v případě Vašeho zájmu i řadu dalších doprovodných služeb(zapůjčení prostor, atd..).

Při převedení sídla společnosti zajistíme veškerou potřebnou dokumentaci. Zajistíme výpis z katastru nemovitostí objektu nového sídla. Souhlas vlastníka nemovitosti pro sídlo firmy v Praze. Označení štítkem poštovní schránku. Poradenská činnost s vyřízením dokumentů u Rejstříkového soudu.

Sídlo firmy v Praze je možné objednat vyplněním poptávkového formuláře.