O nás

Společnost Abacanta s.r.o. byla založena v roce 2010 a má dlouholeté zkušenosti v oblasti firemního poradenství. Zajišťujeme firemní sídla, zakládání společností a odkup již existujících společností. Můžete od nás očekávat rychlost, zkušenosti a profesionální komunikaci.

Nabízíme prestižní adresu trvalého bydliště v Liberci včetně vlastní schránky nebo přeposílání pošty. Toto řešení je ideální pro všechny, kteří nechtějí svůj trvalý pobyt umístit na Městském úřadě a působit tak nedůvěryhodně, nebo pro všechny, kteří mají obavu z návštěvy exekutora či chtějí zajistit anonymitu.

Jelikož umíme zajistit kompletní poštovní servis, nemusíte se vůbec nacházet v Liberci nebo v Libereckém kraji a přesto od nás trvalou adresu využívat. V den doručení jakékoliv poštovní zásilky budete okamžitě emailem informován a následně bude zásilka přeposlána na vámi požadovanou adresu. Nebo můžete využít vlastní schránky s klíčem a poštu si vyzvedávat v Liberci a to 365 dní v roce.

Od 1. června 2017 nabyla účinnosti novela 4. 456/2016 Sb., díky které budou mít lidé s trvalým bydlištěm na radnici tuto skutečnost zapsanou v občanském průkazu.

Trvalý pobyt získáte již od 371 Kč/měsíc s možností vyřízení korespondenčně na dálku.