Nominee služby

Pokud vlastníte či kupujete s.r.o., nabízíme nominee servis, kdy se jedná o dosazení profesionálních jednatelů nebo i společníků do s.r.o. společností.

Varianty nominee servisu:

1/  jednatel za cenu při platbě předem 24.000Kč/6 měsíců nebo 40.000Kč/12 měsíců

2/  jednatel + společník za cenu při platbě předem 15.000Kč/3 měsíce nebo 50.000Kč/12 měsíců

Ceny jsou smluvníRádi Vám připravíme konkrétní cenovou nabídku pro Váš podnikatelský záměr.

Jako odborná firma zaručíme, že osoby vykonávající funkci členů orgánů klientských společností budou bezúhonné, loajální, diskrétní, spolehlivé a časově flexibilní.

Vhodné pro: ochranu soukromí, zajištění anonymity, cizince, nedostatek osob do statutárních orgánů společnosti, vhodnější a levnější varianta než offshore.

Vaše jméno nebude nominovat v obchodním rejstříku, ani v dalších úředních záznamech. Jsou uzavřeny tzv. trezorové smlouvy o spolupráci. Při výběru poskytovatele služby nominee je třeba být velmi opatrný, spol. Abacanta s.r.o. je na trhu již 8 let a klade velký důraz na spolehlivost, odbornost a diskrétnost.

Námi dosazený nominee jednatel jedná pouze na základě pokynů skutečného vlastníka, dle českých zákonů. Obdržíte plnou moc pro jednání s úřady, bankou a obchodními partnery.

Nominee neposkytujeme ke krytí nelegální činnosti.

Nominee servis je poskytnut na základě smluvního ujednání mezi poskytovatelem, nominee jednatelem a klientem. Jedná se o zcela legální a ve světě běžnou službu.

Služby nominee poskytujeme minimálně na 6 měsíců. Možnost poskytnutí služby na míru přímo pro Váš byznys.

Dále Vám nabízíme služby: svěřenský fond, správu datové schránky, zajištění účetnictví, kompletní admin. správu společnosti,  kmenové listy a trusty s.r.o.